Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:30

      Träning U18


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Kinna IF P-09/10 (borta) P-10


      19:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam - F18


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (borta) U18


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:30
    • 11:00

      Träning U18


      12:30
    • 14:00

      Hittarps IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 13:00

      Träning P-16


      14:00
    • 14:00

      Borås AIK Blå (hemma) U18


      16:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
  • 8Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 09:00

      Södra Härene IF (hemma) Dam - F18


      11:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:30
    • 13:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) U18


      15:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F08-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 15Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam - F18


      19:00
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 17Fre
    • 18:00

      Maskerad och Femkamp F-13/14


      20:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Matchspel Rydahallen P-15


      14:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Cup utomhus Sjöbo P-13


      14:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning U18


      14:00
    • 14:00

      Match F-13/14


      18:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 22Ons
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam - F18


      19:00
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 24Fre
    • 17:45

      IF Elfsborg P13 (hemma) P-10


      19:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:30
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 13:00

      Vara SK (borta) U18


      15:00
    • 13:00

      Bua cup F11/12 F-11/12


      16:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam - F18


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:30