Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 15:00

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag/matcher P-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam - F18


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-14


      19:00
    • 19:00

      Sandared/Sjömarken (hemma) U15


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
  • 6Lör
    • 09:00

      Sammandrag 1 F-13/14


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag 1 F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) FU14


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag Bergdalens IK BLÅ P-14


      15:15
    • 11:45

      Sammandrag Bergdalens IK GRÖN P-14


      16:00
    • 14:00

      Öckerö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Norrby IF Blå (borta) P-11


      16:15
    • 14:30

      Sjömarken/Sandared Grön (hemma) P-10


      16:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK RÖD P-14


      12:30
    • 10:30

      Bergdalens IK (borta) P12


      11:30
    • 11:00

      Vårgårda IK (borta) U15


      13:00
    • 13:00

      Hässleholmen BK (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Stenungsunds IF (borta) U19 Herr


      15:00
    • 13:00

      Skene IF (hemma) U18


      15:00
    • 15:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-11


      17:15
    • 15:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) F-11/12


      17:30
    • 15:30

      Sandhults SK (hemma) P-13


      17:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Länghem/Månstad/Dalstorp (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
    • 19:00

      Holmalunds IF (borta) Herr U21


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
    • 19:30

      Alingsås IF FF (borta) U19 Herr


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning FU14


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
    • 19:15

      Träning U18


      21:00
  • 12Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) P-11


      21:00
  • 13Lör
    • 08:00

      Sammandrag nr 1 våren 2023 P-15


      15:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 11:00

      Kinna IF (hemma) P-10


      13:00
    • 14:30

      Ulricehamns IFK (hemma) FU14


      16:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Match borta mot Dardania P-13


      11:15
    • 10:15

      Kinna IF Blå (borta) P12


      12:15
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Svartblå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Match hemma mot Ulricehamn P-13


      12:15
    • 12:15

      Borås GIF (hemma) U15


      14:15
    • 15:00

      Kållered SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Dalsjöfors GoIF Svart (borta) F-11/12


      17:15
    • 16:00

      Kronängs IF (borta) U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Match Skövde KIK - Bergdalen/Byttorp Dam - F18


      19:00
  • 15Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 19:00

      Rävlanda AIS (hemma) Herr U21


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Trollevi Cup i Sparsör P-15


      14:00
    • 10:30

      Byttorps IF Vit (hemma) F-11/12


      12:30
    • 13:00

      Vänersborgs FK (hemma) U19 Herr


      15:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Match hemma mot Töllsjö P-13


      12:15
    • 12:00

      Match borta mot Mariedal P-13


      13:15
    • 14:00

      Limmareds IF (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      BIK/BIP - Falköpings KIK Dam - F18


      16:30
    • 16:00

      Toarpsalliansen (borta) FU14


      18:00
    • 16:00

      Hestrafors IF (borta) U16


      17:00
    • 17:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) U15


      19:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Byttorps IF (hemma) U18


      20:00
    • 19:00

      Svenljunga IK (borta) P-10


      21:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
    • 19:15

      Kinna IF (borta) Herr U21


      21:15
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning FU14


      18:15
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 19:00

      Borås AIK (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Råda BK - BIK/BIF Dam - F18


      21:00
    • 19:15

      Träning U18


      21:00
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Danskväll F-13/14


      19:30
    • 18:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      Hestrafors IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Sammandrag Bergdalens IK Blå P-14


      14:30
    • 09:00

      Sammandrag Bergdalens IK GRÖN P-14


      14:30
    • 09:00

      Träning F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Borås GIF (hemma) FU14


      13:00
    • 11:00

      Alingsås IF FF Grön (borta) P12


      13:00
    • 14:00

      Norrby IF (borta) P-10


      16:00
    • 14:15

      IF Elfsborg (hemma) U15


      16:15
    • 14:30

      Vänersborgs IF (borta) U19 Herr


      16:30
  • 28Sön
    • 11:00

      Skene IF Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Match borta mot Sandareds IF P-13


      12:15
    • 12:00

      Sammandrag Bergdalens IK RÖD P-14


      14:30
    • 12:00

      Träning F-13/14


      17:00
    • 14:15

      Tranemo IF (hemma) P-11


      16:15
    • 14:15

      Match hemma mot Borås AIK P-13


      15:15
    • 14:30

      Sandareds IF (hemma) U18


      16:30
    • 15:30

      Träning P-16


      16:30
    • 16:00

      Kronängs IF (borta) F-11/12


      18:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:15

      Vårdnadshavare välkommen på mingel P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Sandareds IF (hemma) Herr U21


      21:00
  • 31Ons