Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 2Lör
    • 08:00

      RAIS Cupen P-14


      18:00
    • 08:00

      Sammandrag 5 P-15


      18:00
    • 10:00

      IF Elfsborg (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Match hemma mot Byttorps IF P-13


      11:00
    • 12:30

      Borås GIF (borta) F08-10


      14:30
    • 13:00

      Kållered SK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Norrby IF (hemma) P-10


      15:00
  • 3Sön
    • 08:00

      Sammandrag nr 5 P-15


      16:00
    • 11:00

      Skene IF Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sandared/Sjömarken (hemma) U15


      13:00
    • 11:00

      Norrby IF Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Match borta mot Kronäng P-13


      12:00
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (borta) F-11/12


      15:00
    • 14:30

      Vänersborgs IF (hemma) U19 Herr


      16:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) U18


      21:00
    • 19:30

      Falköpings KIK - BIK/BIF Dam - F18


      21:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 17:30

      Match borta mot Byttorp P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 19:00

      Timmele/Hössna (hemma) F08-10


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) P-11


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 9Lör
    • 10:00

      Vårgårda IK (borta) U15


      12:00
    • 10:00

      Limmareds IF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK RÖD P-14


      13:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Sammandrag Bergdalens IK BLÅ P-14


      14:00
    • 11:45

      Sammandrag Bergdalens IK GRÖN P-14


      15:30
    • 12:00

      Lidköpings FK (borta) U19 Herr


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag F-13/14


      16:00
    • 13:00

      Byttorps IF (hemma) P-10


      15:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK VIT P-14


      14:00
    • 11:00

      Brämhults IK (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      Kronängs IF (hemma) F-11/12


      13:00
    • 14:30

      Match borta mot Brämhult svart P-13


      15:30
    • 14:30

      Match borta mot Brämhult vit P-13


      15:30
    • 15:00

      KF Velebit (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      BIK/BIF- Råda BK Dam - F18


      18:00
    • 16:15

      Ulricehamns IFK Svartblå (borta) P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 19:00

      Vårgårda IK (hemma) U15


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Hestrafors IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:15

      Kinna IF (hemma) U16


      21:15
  • 16Lör
    • 08:00

      Sammandrag nr 6 P-15


      16:00
    • 09:00

      Byttorps IF Grön (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:30
    • 10:30

      Brämhults IK (borta) P-10


      12:30
    • 11:30

      Match hemma mot Borås GIF P-13


      12:30
    • 13:00

      Borås GIF (hemma) U15


      15:00
  • 17Sön
    • 08:00

      Sammandrag nr 6 P-15


      16:00
    • 11:00

      Vårgårda IK (hemma) U19 Herr


      13:00
    • 11:00

      Lerums IS Lila (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Match hemma mot Brämhult P-13


      12:00
    • 14:30

      Byttorps IF (hemma) P-10


      16:30
    • 15:00

      Tranemo IF (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      Limmareds IF (borta) F08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Sätila/Hyssna/Hällingsjö/Ubbhult (hemma) U18


      21:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam - F18


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 15:00

      Deltagare Sverige-Spanien F08-10


      22:00
    • 15:15

      Tjejresa till Göteborg match Sverige-Spanien F-11/12


      22:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) U18


      20:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK RÖD P-14


      14:00
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK BLÅ P-14


      14:00
    • 12:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Skene IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Länghems IF (hemma) P-11


      16:30
  • 24Sön
    • 09:30

      Sammandrag F-13/14


      15:00
    • 09:45

      Träning F-13/14


      15:00
    • 10:00

      Match borta mot Borås GIF P-13


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Bergdalens IK GRÖN P-14


      14:00
    • 10:45

      Sammandrag Bergdalens IK VIT P-14


      14:30
    • 11:00

      IFK Örby (hemma) F08-10


      13:00
    • 14:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) U15


      16:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-11


      16:00
    • 17:00

      IFK Örby (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U18


      20:00
    • 19:00

      Kinna IF (borta) U19 Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:15

      IFK Örby (hemma) U16


      21:15
  • 30Lör
    • 09:00

      IF Elfsborg (hemma) U15


      11:00
    • 09:00

      7-manna info P-14


      10:30
    • 11:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Grön (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Domare: Mustafa Föreningsdomares sida


      12:30
    • 11:15

      Ulricehamns IFK (borta) F-11/12


      13:15