Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future up Dam - F18


      19:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 15:00

      Fair Play Allsvenskan Elfsborg - IFK Värnamo P-16


      18:00
    • 16:30

      Bollvärdar Elfsborg P-10


      18:30
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-13/14


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:15
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 14:00

      Träningsmatch U15


      16:00
    • 14:30

      Kinna IF U 19 (hemma) U18


      16:30
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning F-13/14


      10:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Husqvarna FF (borta) U16


      12:15
    • 16:00

      Varbergs GIF FK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-13/14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 10Ons
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Björsäters IF (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 11:00

      Träning U15


      13:00
    • 11:00

      Dalsjöfors GoIF P-09 (borta) P-10


      13:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning F-13/14


      10:30
    • 09:00

      Träning F15/16


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:45

      Okänt lag (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Öckerö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch 9 mot 9 F08-10


      18:30
    • 15:00

      Träningsmatch 9 mot 9 F-11/12


      18:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:15

      Träning F-13/14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Teoripass pressspel + videoklipp U18


      19:45
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 19:00

      Hässleholmen BK (hemma) U16


      20:00
    • 19:30

      Alingsås IF FF Svart (borta) P-11


      21:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 13:00

      Jonsereds IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Skövde AIK Grön (borta) U15


      15:00
    • 15:30

      Halvorstorp/FC Trollhättan (hemma) Dam - F18


      17:30
  • 21Sön
    • 07:30

      Träning F-13/14


      11:00
    • 09:00

      Träning F15/16


      10:00
    • 09:15

      Kronäng arena cup P-13


      13:20
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 13:00

      Kronäng arena cup P-13


      17:05
    • 15:00

      Sandareds IF (hemma) U18


      17:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Föräldramöte P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-13/14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Skene IF (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam - F18


      19:45
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:30

      Timmele/Hössna (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Gerdskens BK (borta) P-10


      20:30
    • 19:15

      Halvorstorps IS (hemma) U16


      21:15
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:15
    • 12:15

      Rävlanda/Bollebygd (hemma) Dam - F18


      14:15
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning F-13/14


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch mot Brämhult IK 28/4 P-15


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Sjömarkens IF P-14


      13:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 12:30

      Sjömarken/Sandared Vit (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Norrby IF (hemma) U15


      17:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-13/14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00