Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:00

      Svart match borta mot Svansjö P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning FU14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Skövde KIK (borta) Dam - F18


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 19:15

      Timmele GoIF (hemma) U16


      21:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Sammandrag nr 1 Våren 2024 P-15


      14:00
    • 09:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-15


      11:00
    • 09:00

      Hestrafors IF Grön (hemma) P-15


      11:00
    • 09:45

      Hestrafors IF Vit (hemma) P-15


      11:45
    • 10:00

      Fritsla IF (borta) P-15


      12:00
    • 10:30

      Sparsörs AIK Vit (borta) P-15


      12:30
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (borta) FU14


      13:00
    • 11:00

      Svenljunga IK Röd (hemma) P-15


      13:00
    • 11:15

      Sparsörs AIK Svart (borta) P-15


      13:15
    • 12:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) P-15


      14:00
    • 12:00

      Sandareds IF Grön (hemma) P-15


      14:00
    • 12:30

      Sandared/Sjömarken (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      Gerdskens BK GulSvart (borta) P-14


      14:30
    • 12:45

      Sandareds IF Vit (hemma) P-15


      14:45
    • 15:00

      Melleruds IF (hemma) U18


      17:00
    • 15:30

      Sjövalla/Mölnlycke (borta) U15


      17:30
  • 5Sön
    • 08:00

      Sammandrag 1 F15/16


      13:00
    • 09:15

      Rydboholms SK (hemma) F-13/14


      11:15
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Röd match hemma mot Svenljunga P-13


      12:00
    • 12:30

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) P-14


      14:30
    • 13:00

      Södra Ving/Äspered (hemma) P-11


      15:00
    • 14:30

      Bollebygds SK (borta) F-13/14


      15:30
    • 14:30

      Bollebygd/Hestrafors Vit (borta) F-13/14


      16:30
    • 15:00

      Länghems if (hemma) F-13/14


      16:00
    • 15:00

      Länghems IF (hemma) F-13/14


      17:00
    • 16:00

      Sjötofta/Nittorp/Limmared (9:9) (borta) Dam - F18


      18:00
    • 16:00

      Qviding FIF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Lidköpings FK (borta) U16


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:30

      U21 match U18


      21:00
    • 19:30

      Ulricehamns IFK (borta) Herr U21


      21:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 11:30

      Träning P-11


      13:00
    • 14:00

      Kronängs IF Svart (borta) P-14


      16:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:15

      Träning FU14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Födelsedagskalas F-13/14


      21:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Trollevi Cup / Sparsör P-15


      16:00
    • 09:00

      Serie Sammandrag P16 P-16


      14:30
    • 11:00

      Skene IF (hemma) P-13


      12:00
    • 12:30

      Byttorps IF (hemma) F-13/14


      13:30
    • 12:30

      Byttorps IF (hemma) F-13/14


      14:30
    • 13:00

      IK Tord (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Vit (borta) P-13


      15:00
  • 12Sön
    • 08:30

      Serie Sammandrag Kinna IF P-16


      13:55
    • 11:00

      Svenljunga IK (borta) F-13/14


      13:00
    • 12:30

      IFK Skövde FK (hemma) U16


      14:30
    • 16:00

      Annelunds IF U (hemma) Dam - F18


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Limmareds if (borta) F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Limmareds IF (borta) F-13/14


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Timmele/Hössna (borta) FU14


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:15

      Kabel Åttio/Byttorp/Sjömarken (9:9) (borta) Dam - F18


      21:15
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:15
    • 18:15

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P-11


      20:15
    • 19:15

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) U16


      21:15
  • 18Lör
    • 08:00

      BUA-cup Sandared F15/16


      12:00
    • 10:30

      Intern match P-13


      11:30
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) U16


      13:00
    • 11:40

      BUA CUP Sandared P-16


      17:10
    • 12:30

      Alingsås IF FF Grön (hemma) U15


      14:30
    • 14:00

      BUA cupen / Sandared P-15


      19:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) U18


      17:00
  • 19Sön
    • 10:30

      Sammandrag nr 2 lag Vit / Spelas i Vegby P-15


      14:30
    • 10:45

      Gånghester sk (hemma) F-13/14


      11:45
    • 10:45

      Gånghester/Målsryd (hemma) F-13/14


      12:45
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) P-10


      13:00
    • 12:15

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-13/14


      14:15
    • 14:00

      BK Astrio (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-14


      16:00
    • 14:30

      Hyssna IF (borta) P-13


      15:30
    • 15:30

      Hestrafors IF Vit (hemma) P-14


      17:30
    • 16:30

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) FU14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) Dam - F18


      21:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd (borta) P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
    • 19:30

      IFK Falköping FF (borta) Herr U21


      21:30
    • 19:30

      U21 match U18


      21:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning Dam - F18


      19:45
    • 18:15

      Träning FU14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:15
    • 19:00

      Vara SK (borta) U18


      21:00
    • 19:15

      Ulricehamns IFK (hemma) U16


      21:15
  • 25Lör
    • 08:00

      Sammandrag 2 F15/16


      11:00
    • 10:15

      Ulricehamns IFK Svart (borta) U15


      12:15
    • 13:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Gul (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Mariedals IK (borta) U16


      17:00
    • 16:00

      Husqvarna FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Sammandrag 2 för lag Röd och Svart / Tranemo 26/5 P-15


      14:00
    • 12:30

      Dardania IF (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      Grönahögs IK (borta) F-13/14


      15:00
    • 14:00

      Grönahögs IK (borta) F-13/14


      16:00
    • 15:00

      Tranemo IF (borta) P-13


      16:00
    • 16:00

      Hajom/Björketorp (hemma) Dam - F18


      18:00
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) P-14


      18:00
    • 16:15

      Mariedals IK (hemma) F-13/14


      17:15
    • 17:00

      Tranemo IF (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-13


      19:00
    • 18:30

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-10


      20:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 18:30

      Sisu - Spelar Möte med Maja & Klara Dam - F18


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Fristad GoIF (borta) F-13/14


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning FU14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 31Fre
    • 16:45

      Ö-bollen P-14


      00:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:15
    • 18:15

      Kinna IF Röd (borta) P-13


      19:15
    • 19:00

      Landvetter IS (hemma) A-lag Herrar


      21:00