Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK

Följ

Bergdalens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Ö-bollen P-14

    • 08:00

      BUA-cup F15/16


      12:00
    • 08:00

      BUA-cup F15/16


      15:00
    • 08:00

      Bua Cup Bergdalen P-16


      15:00
    • 09:00

      BUA cupen / Bergdalens IK P-15


      14:00
    • 15:00

      Kinna IF (hemma) U15


      17:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Ö-bollen P-14


      16:00
    • 09:00

      Serie Sammandrag Bergdalen P-16


      13:30
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Vit (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Svenljunga/Högvad (hemma) U16


      14:00
    • 15:30

      IFK Falköping FF (borta) U16


      17:30
    • 16:00

      Limmareds IF (borta) FU14


      18:00
    • 18:00

      Lidköpings FK (hemma) U18


      20:00
    • 18:15

      Sjömarkens IF (hemma) F-13/14


      20:15
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Sandareds IF (borta) U18


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:30

      Sjömarkens IF Vit (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Träning U15


      13:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Sjöviks SK (borta) P-10


      21:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Grönahögs IK (borta) F-13/14


      20:00
    • 19:15

      Hässleholmen BK (hemma) U16


      21:15
    • 19:30

      Lindome GIF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 8Lör
    • 08:00

      Sammandrag 3 F15/16


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 3 P-15


      13:00
    • 12:00

      Brämhults IK (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag 3 F15/16


      16:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Borås AIK (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag 3 P-15


      12:30
    • 11:00

      Tranemo IF (borta) F-13/14


      12:00
    • 11:00

      IF Elfsborg (borta) P-11


      13:00
    • 12:30

      IF Elfsborg (borta) U16


      14:30
    • 14:30

      Bredareds IF (hemma) F-13/14


      15:30
    • 15:00

      Ulvåkers IF (hemma) Dam - F18


      17:00
    • 15:00

      Sandareds IF (borta) P-14


      17:00
    • 17:00

      Hestrafors IF Grön (borta) P-14


      19:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:30

      Skövde AIK Grön (hemma) U15


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd Gul (borta) P-13


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Möte regelgenomgång VFF U18


      19:30
    • 18:15

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-13/14


      20:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Toarpsalliansen U (borta) Dam - F18


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      P13 bokat klubbstugan avslutning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:10

      DM Norrby U19 U18


      21:00
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:15
    • 18:15

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P-13


      20:15
  • 15Lör
    • 07:30

      Sammandrag P-16


      13:30
    • 13:00

      Mariedals IK Vit (borta) P-11


      15:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-16


      15:00
    • 11:00

      Ulricehamns ifk (borta) F-13/14


      12:00
    • 12:30

      Lidköpings FK (borta) Dam - F18


      14:30
    • 13:00

      IFK Mariestad (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Brämhults IK (borta) F-13/14


      15:30
    • 15:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) F-13/14


      17:00
    • 16:00

      Laholms FK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      IF Elfsborg (hemma) P-14


      18:30
    • 17:00

      Grönahögs IK (borta) FU14


      19:00
    • 18:00

      Byttorps IF (hemma) P-14


      20:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 18:30

      Träning FU14


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:45

      Kinna IF Blå (borta) P-13


      20:45
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 12:00

      Träning P-10


      13:30
    • 18:15

      Träning Dam - F18


      19:45
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Sävedalens IF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:15

      Träning U18


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam - F18


      20:00
    • 19:00

      Sandareds IF Grön (borta) FU14


      21:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (borta) Herr U21


      21:00
    • 19:00

      U21 match U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Rävlanda/Bollebygd (borta) Dam - F18


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam - F18


      21:00
    • 19:30

      Sjövalla/Mölnlycke (hemma) U15


      21:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:15

      Träning U18


      20:00
    • 19:15

      Skene IF (hemma) U18


      21:15
    • 19:30

      Halvorstorps IS (borta) U16


      21:30
    • 19:30

      IFK Mariestad (hemma) Herr U21


      21:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam - F18


      19:45
    • 18:15

      Träning FU14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
    • 19:30

      Träning P-10


      21:00
  • 28Fre
    • 19:15

      Skene IF (hemma) U16


      21:15
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 13:00

      Alingsås IF FF Svart (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Varbergs GIF FK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 18:15

      Vänersborgs FK (borta) U18


      20:15